سوالات متداول


۱. وظیفه این سایت چیست و چه کاری انجام میدهد؟

برای اینکه بتوانید تصاویری را که توسط دوربین خود ثبت میکنید و یا فایل هایی که در رایانه شخصی دارید، در محیط مجازی اینترنت به اشتراک بگذارید و یا در وبلاگ و وبسایت خود به نمایش در آورید باید آنها را در سایتی مثل آپلود سیتی بارگذاری کنید و سپس لینک مربوط به فایلتان را در هرجایی که میخواهید منتشر کنید.

۲. عضویت در سایت چه فایده ای دارد؟

اعضای سایت از حجم بالاتر آپلود و امکانات مدیریتی و خرید اشتراک برخوردار خواهند شد.
با عضویت در سایت از یک فایل منیجر شخصی با امکانات مناسب برخوردار خواهید شد؛ مهم ترین مزایای عضویت این است که اولا لینک فایل هایی که آپلود میکنید برای همیشه در اختیارتان خواهد ماند. مزیت دوم این است که شما می توانید فایل یا عکسی که آپلود کرده اید را از سایت حذف کنید و یا مجبور نیستید یک فایل را چندبار پیاپی آپلود نمایید.

۳. آیا واقعا ماندگاری فایل ها به صورت دائمی می باشد؟

اگر در هنگام آپلود گزینه ماندگاری دائمی را انتخاب نمایید، تمامی عکس ها به صورت دائمی در سرور های آپلود سیتی نگهداری خواهند شد. ولی برای فایل های غیر عکس شرایط متفاوت می باشد، برای اطلاعات بیشتر جدول مقایسه اشتراک ها یا قوانین را مطالعه کنید.

۴. چگونه میتوانم فایل یا عکسی که آپلود کردم را حذف کنم؟

پس از آپلود لینک حذف فایل نیز در جدول لینکها به شما داده میشود شما با باز کردن لینک حذف می توانید فایل خود را حذف نمایید. علاوه بر این درصورتیکه بعد از عضویت فایل خود را آپلود نموده باشید فایل فوق در پنل کاربری شما قابل مدیریت و حذف می باشد.

۵. چه پسوند و فرمت هایی برای آپلود مجاز می باشد؟

آپلود تمامی پسوندها در آپلود سیتی آزاد می باشد!

۶. زمان انتظار برای ایجاد لینک دانلود چقدر می باشد؟

زمان انتظار برای ایجاد لینک دانلود موقت، بر اساس حجم فایل تنظیم شده است:

فایل های زیر ۵۰مگابایت ۵ ثانیه – ۵۰ تا ۱۰۰ مگابایت ۱۰ ثانیه – ۱۰۰ تا ۵۰۰ مگابایت ۳۰ ثانیه – ۵۰۰ مگابایت تا ۱گیگابایت ۴۵ ثانیه – ۱ گیگابایت به بالا ۶۰ ثانیه

۷. در هنگام دانلود یک فایل لینک دانلود از کار افتاد و دانلود ناتمام ماند، چکار کنم؟

لینک های دانلود موقتی که مختص شما ایجاد میشود مختص آی پی شما بوده و تا ۲۴۰ ساعت فعال می باشد. اگه به هر دلیلی مانند خاموش/روشن شدن مودم و تغییر آی پی یا طولانی شدن زمان دانلود، لینک دانلود منقضی شده باشد، شما میتوانید به صفحه دانلود همان فایل بروید و یک لینک جدید ایجاد کنید، و سپس در برنامه دانلودمنیجیر خود بر روی فایلی که در حال دانلود بوده راست کلیک کنید و Properties را بزنید، حال لینک جدید را در قسمت Address جایگزین لینک قبلی کنید. هم اکنون با Resume کردن دانلود ادامه می باید.

۸. آیا فایلی که حذف شده، قابل بازیابی است؟

در آپلود سیتی سعی کردیم تا 5 روز فایل های حذف شده قابل بازیابی باشند، که شامل پرداخت هزینه(خسارت) است. در صورتی که درخواست بازیابی فایلی را دارید با ما تماس بگیرید تا بررسی شود. البته هیچ تضمینی بابت این کار وجود ندارد.

۹. آیا میتوانم از آپلود سیتی برای آرشیو کردن فایل های شخصی استفاده کنم؟

برای فایل های کم حجم مشکلی وجود ندارد، ولی اگر قصد دارید از آپلود سیتی فقط برای آرشیو کردن فایل های با حجم بالا و بدون دانلود استفاده کنید، طبق قوانین باید اشتراک لینک مستقیم تهیه نمایید.

هنوز سوالاتی دارم چگونه می توانم آن ها را مطرح کنم ؟

با استفاده از فرم تماس با ما می توانید سوالات خود را با مطرح نمایید.

لینک های مرتبط

  • تست

تمام حقوق این وب سایت برای یوآپلود محفوظ می باشد.